قیمت صندلی بالابر پله خانگی

قیمت بالابر پله

جابه‌جایی بین طبقات با استفاده از پله یکی از معضلات اساسی سالمندان، اشخاص کم‌توان و معلولین جسمی به شمار می‌رود. پله پیما یا بالابر پله یک راهکار سریع و ایده‌آل برای این دسته از افراد محسوب می‌شود. در این نوشته قصد داریم به معرفی این محصول و عوامل مؤثر بر تعیین نهایی قیمت صندلی بالابر پله بپردازیم.

بالابر پله چیست؟

برای پاسخ به سوال بالابر پله یا صندلی پله رو چیست؟ در ابتدا باید دانست؛ بالابر پله خانگی وسیله‌ای است که در کنار پله‌های اصلی ساختمان نصب شده و به‌نوعی جایگزین آن محسوب می‌شود. این محصول دارای یک صندلی یا صفحه‌ی مستحکم است که برای جابه‌جایی افراد و وسایل مورداستفاده قرار می‌گیرد.

این وسیله از نظر کارکرد در 4 دسته‌ی اصلی چرخ‌دنده‌ای، گیربکسی، سیم‌بکسلی و اصطکاکی تقسیم‌بندی می‌شود که قیمت بالابر پله خانگی به نوع کارکرد و تجهیزات به‌کاررفته در آن بستگی دارد.

استفاده از بالابر پله در تمامی مکان‌های عمومی و خصوصی مانند ادارات، دفاتر شرکت‌ها، مراکز درمانی و آپارتمان‌های مسکونی امکان‌پذیر بوده و به افراد سالمند و ناتوان این امکان را می‌دهد تا بدون نیاز به پیمایش پله‌ها بتوانند با استفاده از این دستگاه برقی فاصله‌ی بین طبقات را بپیمایند.

این محصول در 3 نوع تولید می‌شود که شامل صندلی پله رو، بالابر پله ایستاده و بالابر پله 2 منظوره است. که در ادامه به توضیح هرکدام می‌پردازیم.

صندلی پله رو

صندلی پله رو

صندلی پله رو صرفاً برای جابه‌جایی افراد مناسب است که دارای یک صندلی بوده و فرد می‌تواند به‌راحتی روی آن نشسته و کمربند ایمنی را ببند.

بالابر پله ایستاده

بالابر پله ایستاده

بالابر پله ایستاده بدون صندلی بوده و به‌جای آن دارای یک دستگیره و صفحه‌ی زیرین است که فرد به‌صورت ایستاده روی آن قرار گرفته و دستگیره را با دست خود می‌گیرد.

بالابر پله 2 منظوره

بالابر پله 2 منظوره

بالابر 2 منظوره نشسته و ایستاده، ترکیبی از دو دستگاه قبل است به این صورت که نشیمن‌گاه صندلی متحرک بوده و فرد در هر دو حالت نشسته و ایستاده می‌تواند از آن استفاده کند.

مزایای بالابر پله

استفاده از بالابر پله مزایای متعددی به همراه دارد که در اینجا به مهم‌ترین آن‌ها اشاره می‌کنیم:

  • استفاده از برق اضطراری باتری: صندلی پله رو علاوه بر اتصال به برق شهری، دارای باتری داخلی بوده تا در صورت قطعی برق نیز قابل‌استفاده باشد.
  • کنترل دستی: این دستگاه دارای یک کنترل دستی روی صندلی است تا فرد بتواند نحوه‌ی جابه‌جایی را بر اساس نیاز خود کنترل کند.
  • قابلیت جمع‌شدن: در مواقع عدم نیاز می‌توان این دستگاه را به‌سادگی از روی ریل جدا کرد و مجدد در هنگام نیاز نصب نمود. باز و بسته‌شدن آن ساده بوده و نیاز به مهارت خاصی ندارد.
  • امنیت: این صندلی دارای یک کمربند ایمنی است که فرد را هنگام جابه‌جایی حفظ می‌کند. ضمن اینکه یک دستگاه کنترل هوشمند با سنسورهای لازم روی صندلی تعبیه شده تا اتفاقات و موانع احتمالی موجود در مسیر را هنگام شروع حرکت و در مسیر بررسی کند.
  • حرکت آرام: حرکت این دستگاه کاملاً آرام و بدون سروصدا بوده و هیچ تکانی را به بدن فرد منتقل نمی‌کند.

بالابر پله محافظ زانوهای شما

ضرر پله برای زانو چیزی ثابت شده است و بر اساس نظر پزشکان، عمده‌ی مشکلات زانوی افراد سالمند مربوط به استفاده‌ی بیش‌ازحد از پله است که در طول سال‌های متمادی باعث واردآمدن فشار به زانو می‌شود. بیماری‌های زانودرد، آسیب‌های رباط زانو، آسیب‌های غضروفی و پارگی منیسک زانو، آرتروز زانو و رماتیسم زانو از شایع‌ترین مشکلاتی است که برای زانو به وجود می‌آید.

بهترین قیمت و کیفیت صندلی بالابر پله با پله توان

قیمت بالابر پله به عوامل متعددی بستگی داشته که بر اساس شرایط محل نصب و نظر مشتری قابل تغییر است. از مهم‌ترین عوامل دخیل در تعیین قیمت صندلی پله رو، بالابر پله ایستاده و قیمت بالابر پله 2 منظوره می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • ارتفاع و شرایط پله‌
  • طول مسیر
  • نوع موتور به‌کاررفته در دستگاه
  • سازنده‌ی صندلی
  • مدت گارانتی و خدمات پس‌ازفروش

مجموعه‌ی پله توان مفتخر است با چند سال سابقه‌ی درخشان در زمینه‌ی فروش و نصب تجهیزات مربوط به صندلی پله رو توانسته انواع صندلی پله رو را با بلاترین کیفیت و بهترین قیمت ممکن در اختیار مشتری‌های خود در سراسر کشور قرار دهد.

 

شما می‌توانید در ادامه با مقاله «پله برقی خانگی» با ما همراه باشید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 9 میانگین: 4]
You have already voted for this article with rating 4

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.