قیمت انواع بالابر پله در کرمانشاه | بررسی انواع پله پیما در کرمانشاه

قیمت انواع بالابر پله در کرمانشاه

سالمندان، بیماران و افراد کم‌توان برای پیمودن پله‌ها با مشکل و سختی مواجه هستند. ضمن این که بالا و پایین‌رفتن از پله‌ها برای افراد سالم نیز با فشار بر ستون فقرات و زانوها همراه است و در طولانی‌مدت مشکلات زیادی برای افراد ایجاد می‌کند. استفاده از بالابر پله مناسب باتوجه‌به نیاز افراد مختلف، نوع دستگاه و شرایط نصب در مکان‌های متفاوت می‌تواند بسیاری از این مشکلات را برطرف کند.

شرکت پله توان علاوه بر عرضه تولیدات خود، امکان ارائه خدماتی چون نصب و راه‌اندازی اصولی توسط متخصصین، همچنین گارانتی و خدمات پس از فروش را برای انواع بالابر پله در کرمانشاه فراهم کرده است.

قیمت بالابر پله

علاوه بر کیفیت بالای انواع بالابر پله تولید شده توسط شرکت پله توان، امکانات این محصولات با وجود ترمز ایمنی، کمربند ایمنی، سرعت مناسب، نصب اصولی و … اشاره کرد. بالابر پله، شکرت پله توان امنیت را برای استفاده با شرایط جسمانی متفاوت تضمین می‌کند. شما می‌توانید برای کسب اطلاعات بیشتر از قیمت انواع بالابر پله به لینک بالا مراجعه فرمایید.

بررسی انواع بالابر پله (پله پیما) در کرمانشاه + لیست قیمت

ازآنجایی‌که پله‌پیما انواع مختلفی دارد، انتخاب مناسب ترین پله پیما برای هر فرد باید تحت‌تأثیر مواردی چون نیاز شما، کارایی و عملکرد محصول صورت گیرد. جهت انتخاب مناسب‌ترین بالابر پله در کرمانشاه می‌توانید از طریق مشاوره تلفنی رایگان با متخصصین ما در تماس باشید تا با بررسی شرایط نصب و نیاز خود راهنمایی‌های لازم را دریافت کنید.

صندلی پله پیما در کرمانشاه

صندلی پله رو چیست؟
صندلی پله رو (مستقیم) به شکل یک صندلی ایمن است که با کمک موتور، چرخ‌دنده‌ها و سیم‌بکسل روی یک ریل حرکت می‌کند و امکاناتی مانند: تعین سرعت، کمربند ایمنی، ترمز ایمنی و سایر آپشن‌هایی که برای افزایش امنیت نیاز است را دارد.

قیمت صندلی پله پیما

39 الی 47 میلیون تومان

به منظور تعیین دقیق قیمت صندلی پله رو (پله پیما) در کرمانشاه با کارشناسان ما در تماس باشید.

پله پیما چرخشی در کرمانشاه

پله پیما چرخشی (بالابر پله چرخشی)
این مدل پله پیما نیز دارای صندلی است و کاربر می‌تواند روی صندلی نشسته و با بستن کمربند ایمنی، مسیر را در امنیت کامل سپری کند. تنها تفاوت این مدل بالابر پله با صندلی پله پیمای مستقیم، چرخش صندلی پله پیما در طول مسیر است که می‌تواند طبقات را در راه‌پله‌های چندطبقه و پیچ‌وخم دار طی کند. ازاین‌رو، با استفاده از بالابر پله چرخشی؛ نیازی به سوار و پیاده‌شدن در پاگرد نیست.

قیمت پله پیما چرخشی

151 الی 300 میلیون تومان

به منظور تعیین دقیق قیمت بالابر پله چرخشی (پله پیما چرخشی) در کرمانشاه با کارشناسان ما در تماس باشید.

بالابر پله ایستاده در کرمانشاه


بالابر پله ایستاده یکی دیگر انواع بالابر پله در کرمانشاه است و مانند مدل‌های دیگر شامل تنظیم سرعت، کمربند ایمنی و نکات ایمنی دیگر است با این تفاوت که بدون صندلی تولید می‌شود و باید به‌صورت ایستاده از آن استفاده کرد. اما امکان نصب صندلی مخصوص نیز برای آن وجود دارد تا در صورت نیاز بتوانید به‌صورت نشسته از این نوع بالابر استفاده کنید. جهت راهنمایی‌های بیشتر دراین‌خصوص با مشاوران متخصص شرکت پله توان تماس حاصل فرمایید.

قیمت بالابر پله‌ ایستاده

39 الی 47 میلیون تومان

به منظور تعیین دقیق قیمت بالابر پله‌ ایستاده در کرمانشاه با کارشناسان ما در تماس باشید.

پله پیما دو ‌منظوره ایستاده و نشسته در کرمانشاه

بالابر 2 منظوره نشسته و ایستاده
تفاوت این مدل پله پیما در کرمانشاه با مدل ایستاده در صندلی نصب شده بر روی بالابر است که صندلی تاشو آن، امکان استفاده به‌صورت نشسته و ایستاده را فراهم می‌کند. ازاین‌رو افراد با توانایی جسمی متفاوت می‌توانند از آن به‌راحتی استفاده کنند.

قیمت پله‌پیما دو منظوره ایستاده و نشسته

40 الی 50 میلیون تومان

به منظور تعیین دقیق قیمت پله‌پیما دو منظوره نشسته و ایستاده در کرمانشاه با کارشناسان ما در تماس باشید.

شرایط نگهداری پله پیما در کرمانشاه

پله‌پیما یک وسیله استهلاکی بشمار می‌آید و بسیار مهم است که شرایط عملکرد آن به‌صورت مداوم مورد بررسی قرار گیرد تا در صورت لزوم نسبت به تعویض و تعمیر قطعات آن اقدام شود.

برای اطمینان خاطر از عملکرد استاندارد و افزایش طول عمر انواع پله پیما، مواردی چون سرویس دوره‌ای،  بررسی عملکرد، تعمیر و تعویض قطعات مصرفی بسیار حائز اهمیت است. ازاین‌رو، انواع بالابر پله در کرمانشاه شامل خدمات پس از فروش و گارانتی می‌شوند که شرکت پله توان برای تمامی مشتریان عزیز ساکن کرمانشاه فراهم کرده است.

خرید و نصب انواع پله پیما در کرمانشاه با پله توان

خرید و نصب انواع پله پیما در کرمانشاه از شرکت پله توان، شامل مزایایی از جمله خرید محصول باکیفیت و استاندارد، بررسی شرایط نصب، اجرای اصولی و ایمن، گارانتی و خدمات پس از فروش می‌شود. شما می‌توانید برای انتخاب بهترین مدل پله پیما در کرمانشاه باتوجه به نیاز خود و شرایط نصب، با کارشناسان ما در تماس باشید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.