پله پیما چرخشی (بالابر پله چرخشی)

پله پیما چرخشی (بالابر پله چرخشی)

بالابر پله چرخشی برای شرایطی که در مسیر پلکان پیچ وجود داشته باشد بکار برده می‌شود. برای نصب این نوع پله پیما، نیاز به ریل سفارشی و هماهنگ با مسیر راه پله در هر ساختمان وجود دارد.

قیمت بالابر پله چرخشی

151 الی 300 میلیون تومان

به منظور تعیین دقیق قیمت پله پیما چرخشی با کارشناسان ما در تماس باشید.

صندلی پله پیما چرخشی دارای اجزاء و قطعاتی است که هر یک نقش خود را در سهولت و سرعت کاربرد آن ایفا می‌کنند. از صندلی چرخان (تاشو) که با قابلیت چرخش حول محور راه پله امکان پیاده شدن را تسریع می‌کند تا کمربند ایمنی مخصوص، حسگرهای تشخیص مانع و واگن ویژه که حامل اجزای بسیاری از این صندلی است (مانند موتور گیربکس، دنده و شافت و…) و ریل آلومینیومی یا فولادی برای تعیین مسیر حرکت صندلی هر یک نقشی در این مورد دارند.

بالابر پله چرخشی چه کاربردی دارد؟

کاربرد اصلی بالابر پله چرخشی یا صندلی پله رو چرخشی انتقال افراد در فواصل بین طبقات است و برای مواردی به‌کار گرفته می‌شود که فرد از پیمودن پله‌ها به‌طور عادی ناتوان است.

فرق پله پیما چرخشی و پله پیما عادی در این مسئله است که پلیه پیما عادی در مسیر های صاف جایگذاری می‌شود اما پله پیما چرخشی در مسیر های دارای پیچ و خم.

افراد نابینا و کم بینا، سالمندان و معلولین، افراد دارای محدودیت‌های حرکتی و امثال آن از اصلی‌ترین کاربران این نوع بالابر‌های پله به‌شمار می‌آیند. هم‌چنین در مراکز فیزیوتراپی و کلینیک‌ها و نیز بیمارستان‌های توانبخشی، افراد دارای شکستگی استخوان و مشکلاتی از این دست، با استفاده از پله پیما چرخشی افراد به ‌راحتی مسیر بین طبقات را طی می‌کنند.

در ویلاهای دوبلکس نیز در مواردی که امکان نصب چنین تجهیزاتی وجود داشته باشد از آنها استفاده می‌شود. در صورت عدم وجود آسانسور یا قطعی برق نیز، این ملزومات که در آنها قابلیت استفاده همزمان برق و باتری نیز در نظر گرفته شده می‌توانند کارآمد و مفید واقع شوند.

خدمات نصب و راه اندازی پله پیما چرخشی، پله توان

همانظور که توضیح دادیم بالابر پله چرخشی یا پله پیما چرخشی نوعی از پله پیما است که در راه پله های دارای پیچ استفاده می‌شود. عموما استفاده این وسیله برای جابه‌جایی افراد ناتوان هست.

با توجه به نیاز روزافزون جامعه به این نوع تجهیزات از قبیل پله پیما چرخشی و ساده، خدمات نصب و راه‌اندازی آن‌ها رو به گسترش است. بسیاری از خانواده‌های دارای افراد سالمند و یا مراکز نگهداری این افراد نیز از کاربرد این تولیدات سود برده و آنها را در لیست خرید تجهیزات خود قرار می‌دهند. خدمات پس از فروش و پشتیبانی شرکتی از انواع بالابر پله چرخشی نیز در اختیار مشتریانی است که مایلند این محصولات ایمن و کاربردی را در اختیار داشته باشند.

هم‌چنین با استفاده از خدمات مشاوره رایگان از تنوع این محصولات آگاهی یافته و نسبت به انتخاب هوشمندانه نمونه‌های باکیفیت و کاربردی اقدام نمایید، تنها لازم است با یکی ار شماره‌های زیر تماس حاصل فرموده تا با کارشناسان ما در ارتباط باشید و از قیمت صندلی پله رو مورد نظر اطلاع یابید.
09124671283 09123833854

 

همچنین شما می‌توانید با مقاله «پله برقی خانگی» با ما همراه باشید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 15 میانگین: 4.3]
You have already voted for this article with rating 5

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.