قیمت انواع بالابر پله در کاشان | بررسی انواع پله پیما در کاشان

شرایط بالابر پله در کاشان

از آنجایی که مشکل بالارفتن از پله‌ها در ساختمان‌های بدون آسانسور یک مشکل عمومی است، استفاده از پله پیما، صندلی بالابر پله، نفربر پله رو و سایر بالابرهای پله یک راه حل منطقی است خصوصاً برای افرادی که دارای مشکلاتی حرکتی و جسمانی‌اند. همین‌طور برای سالمندان یک ابزار کاربردی می‌باشد یا برای جلوگیری در مشکلات ناشی از بالا و پایین رفتن با پله‌ها استفاده می‌شود.

در بسیاری از ساختمان‌های عمومی چون مراکز درمانی، پاساژهای تجاری، ساختمان‌های اداری، خانه‌های سالمندان، بهزیستی یا منازل مسکونی و غیره می‌توان با نصب یکی از انواع پله پیما این مشکل را برای همه رفع کرد.

بالابر پله اپارتمان

شرکت پله توان از تولید تا نصب و خدمات پس از فروش انواع بالابر پله در کاشان را برعهده می‌گیرد. شما می‌توانید کلیه نیازهای خود را در رابطه با بالابرهای پله به شرکت پله توان بسپارید و قبل از خرید برای گرفتن راهنمایی و انتخاب مناسب، از مشاوره تلفنی رایگان شرکت پله توان بهره‌مند شوید.

معرفی انواع بالابر پله در کاشان | لیست قیمت پله پیما کاشان

اگر در شهر کاشان زندگی می‌کنید و قصد دارید از یک پله پیمای مناسب برای ساختمان خود استفاده کنید باید بدانید که مدل‌های مختلف پله پیما از نظر کاربرد و طراحی در پله توان قابل سفارش‌اند و شما می‌توانید متناسب با کاربرد و بودجه‌ای که در نظر دارید بهترین انتخاب را داشته باشید.

صندلی پله رو در کاشان

صندلی پله رو

این نوع پیما شامل یک صندلی است که روی ریل حرکت کرده و شما را در مسیر مستقیم هدایت می‌کند. صندلی پله رو مناسب افرادی است که می‌خواهند به صورت نشسته پله‌ها را طی کنند.

قیمت صندلی پله رو

39 الی 47 میلیون تومان

به منظور تعیین دقیق قیمت صندلی پله رو در کاشان با کارشناسان ما در تماس باشید.

بالابر پله چرخشی در کاشان

پله پیما چرخشی (بالابر پله چرخشی)

بالابر پله چرخشی قابلیت این را دارد که تنها بر روی یک ریل نصب شود و پیوسته طبقات را طی کند. ازاین‌رو می‌توان آن را برای راه‌پله‌های چرخشی استفاده کرد. با طراحی ریل سفارشی مخصوص محل نصب، می‌توان این نوع بالابر پله را در هر ساختمانی اجرا کرد. همچنین شما می‌توانید از طریق مشاوره تلفنی رایگان برای گرفتن راهنمایی‌های بیشتر با ما در ارتباط باشید.

قیمت بالابر پله چرخشی

151 الی 300 میلیون تومان

به منظور تعیین دقیق قیمت بالابر پله چرخشی در کاشان با کارشناسان ما در تماس باشید.

بالابر پله ایستاده در کاشان

بالابر پله‌ رو مدل ایستاده

بالابر پله مدل ایستاده، فاقد صندلی است؛ اما در صورت نیاز قابلیت نصب صندلی مخصوص بر روی آن وجود دارد. همچنین این نوع بالابر از استانداردها و ایمنی‌های لازم مثل سرعت مناسب و کمربند ایمنی برخوردار است.

قیمت بالابر پله‌ ایستاده

39 الی 47 میلیون تومان

به منظور تعیین دقیق قیمت بالابر پله‌ ایستاده در کاشان با کارشناسان ما در تماس باشید.

پله پیمای دو منظوره ایستاده و نشسته در کاشان

پله پیمای دو منظوره

مدل دیگری از پله پیما که کاربران عزیز در شهر کاشان می‌توانند آن را سفارش دهند، پله پیمای دو‌منظوره ایستاده و نشسته است. این مدل شامل یک صندلی تاشو می‌شود که با باز و بسته کردن آن امکان استفاده هم به صورت نشسته روی صندلی و هم به صورت ایستاده وجود دارد.

قیمت بالابر پله پیما دو منظوره نشسته و ایستاده

40 الی 50 میلیون تومان

به منظور تعیین دقیق قیمت پله‌پیما دو منظوره نشسته و ایستاده در کاشان با کارشناسان ما در تماس باشید.

شرکت پله توان طراحی تولید و نصب انواع بالابر پله در کاشان

از جمله مزایای خرید پله پیمای پله توان در کاشان استفاده از خدمات پس از فروش این شرکت است. شما می‌توانید برای برقراری شرایط مطلوب و استفاده ایمن با سرویس‌های دوره‌ای پله پیما در کاشان نسبت به بررسی عملکرد استاندارد این محصول اطمینان حاصل کرده و با کمک کارشناسان ما از خدماتی که در این زمینه به ساکنان شهر کاشان ارائه می‌شود برخوردار شوید.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره قیمت پله پیما در کاشان، شرایط نصب، اجرا، نگهداری و مراقبت از آن با کارشناسان ما در تماس باشید و از مشاوره رایگان شرکت پله توان جهت راهنمایی‌های تخصصی در رابطه با انواع بالابر پله در کاشان بهره‌مند شوید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 2 میانگین: 5]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.