قیمت انواع بالابر پله در کرج | بررسی انواع پله پیما در کرج

انواع بالابر پله در کرج

انواع بالابر پله (پله پیما) در کرج که توسط شرکت پله توان با بهترین کیفیت؛ طراحی، ساخته و اجرا می‌شوند را بررسی می‌کنیم تا شما عزیزان ساکن کرج نیز، بهترین تجربه خرید و استفاده از این محصولات را داشته باشید. همچنین می‌توانید با متخصصین ما تماس بگیرید تا با بررسی نیازها و شرایط محل نصب، شما را راهنمایی کنند.

قیمت بالابر پله در کرج نیز مانند سایر شهرهای ایران باتوجه به شرایط نصب، امکانات محصول و چند عامل دیگر؛ توسط متخصصین برآورد می‌شود و ازاین‌رو می‌تواند در بازه قیمتی مشخص شده متفاوت باشد. بنابراین، در مشاوره تلفنی رایگان با متخصصین شرکت پله توان؛ اطلاعات دقیق قیمت‌ها را نیز کسب کنید.

بالابر پله

بالابر پله تولید شده توسط شرکت پله توان که با نام‌های پله پیما، آسان بر پله، پله رو و غیره شناخته می‌شود؛ با بررسی جوانب مختلفی از جمله محل نصب و نیازهای مشتری قابل ارائه است. تنوع محصولات را مشاهده فرمایید و برای کسب اطلاعات بیشتر تماس حاصل کنید.

معرفی انواع بالابر پله در کرج + لیست قیمت پله پیما در کرج

شما می‌توانید انواع پله پیما تولید شده توسط شرکت پله توان را در شهر کرج، باتوجه به نیاز و عملکردی که انتظار دارید تهیه کنید. این محصولات با بیشترین کیفیت تولید می‌شوند و با کمترین صدا عمل می‌کنند. همچنین در صورت بروز مشکلات یا نیاز به تعمیر و مسائل مرتبط با نگهداری، شرکت پله توان خدمات پس از فروش و گارانتی ارائه می‌کند تا تجربه‌ای ایمن را برایتان رقم بزند.

این محصولات بیشترین کاربرد را در مقابله با مشکلات ناشی از بالا و پایین‌رفتن با پله‌ها و همین‌طور برای افرادی که از توانایی جسمی کمتری برخوردارند مانند: سالمندان، معلولان جسمی و حرکتی، آسیب‌دیدگان در ناحیه زانو، کمر و کسانی که جراحی شده‌اند دارد.

قیمت صندلی بالابر پله در کرج

صندلی پله رو
محصول صندلی پله رو، در مسیرهای مستقیم نصب می‌شود و همان‌طور که از نامش پیداست، شامل یک صندلی برای نشستن است. از دیگر امکانات آن می‌توان به سیستم ترمز امنیتی، کمربند ایمنی و سرعت مناسب نیز اشاره کرد. صندلی پله رو در کرج، محصولی ایمن و قابل‌اعتماد است که توسط موتور، سیم‌بکسل و چرخ‌دنده‌ها روی یک ریل حرکت می‌کند.

قیمت صندلی بالابر پله

39 الی 47 میلیون تومان

به منظور تعیین دقیق قیمت صندلی بالابر پله در کرج با کارشناسان ما در تماس باشید.

پله رو چرخشی در کرج

پله پیما چرخشی (بالابر پله چرخشی)
بالابر پله چرخشی در مقایسه با مدل صندلی پله رو، علی‌رغم شباهت‌های زیادی که دارند؛ شامل یک تفاوت بسیار مهم در نحوه عملکرد می‌شوند که شناخت آن برای انتخابی مناسب، بسیار حائز اهمیت است. چرا که مدل مستقیم، برای کسانی که امکان سوار و پیاده‌شدن در انتهای هر مسیر مستقیم، مانند پاگرد را ندارند مناسب نیست. بلکه این افراد باید از بالابر پله چرخشی استفاده کنند که با پیچش‌های مسیر خصوصا در پله های پر پیچ و خم همسو می‌شود و امکان جابه‌جایی بین طبقات را بدون نیاز به پیاده‌شدن در پاگرد، فراهم می‌کند.

قیمت پله رو چرخشی

151 الی 300 میلیون تومان

به منظور تعیین دقیق قیمت پله رو چرخشی در کرج با کارشناسان ما در تماس باشید.

بالابر پله ایستاده در کرج

بالابر پله‌ رو مدل ایستاده
بالابر پله ایستاده در کرج مانند سایر محصولات شرکت پله توان، از امنیت بالایی برخوردار است. علاوه بر ترمز ایمنی و تنظیم سرعت می‌توانید هنگام جابه‌جایی از کمربند ایمنی نیز استفاده کنید.

این مدل به‌صورت ایستاده مورداستفاده قرار می‌گیرد؛ اما در صورت نیاز امکان نصب صندلی مخصوص نیز برای آن وجود دارد. جهت کسب اطلاعات بیشتر با متخصصین ما تماس بگیرید تا شما را دررابطه‌با بالابر ایستاده، شرایط نصب و نصب صندلی برای آن راهنمایی کنند.

قیمت بالابر پله ایستاده

39 الی 47 میلیون تومان

به منظور تعیین دقیق قیمت بالابر پله ایستاده در کرج با کارشناسان ما در تماس باشید.

بالابر پله دو منظوره ایستاده و نشسته در کرج

بالابر 2 منظوره نشسته و ایستاده
پله پیما ایستاده و نشسته در کرج می‌تواند انتخاب مناسبی برای افرادی باشد که می‌خواهند زمانی به‌صورت ایستاده و زمانی به‌صورت نشسته از آن استفاده کنند.

این محصول نیز از کیفیت و ایمنی بالایی برخوردار است و می‌توان آن را ترکیبی از بالابر ایستاده و صندلی پله رو که قبل‌تر معرفی کردیم دانست. با این تفاوت که پله پیما دو‌منظوره نشسته و ایستاده شامل یک صندلی تاشو است که به‌راحتی هنگام استفاده به‌صورت نشسته و ایستاده، باز یا بسته می‌شود.

قیمت بالابر پله دو منظوره ایستاده و نشسته

40 الی 50 میلیون تومان

به منظور تعیین دقیق بالابر پله دو منظوره ایستاده و نشسته در کرج با کارشناسان ما در تماس باشید.

نکات نگهداری از انواع بالابر پله (پله پیما) در کرج

باتوجه‌به شرایط جوی و آب‌وهوای منطقه، بالابرهای پله در کرج نیز مانند تهران؛ نیازمند سرویس‌های دوره‌ای، نگهداری اصولی، تعمیر و تعویض قطعات مصرفی هستند.

توجه به نحوه نگهداری از این محصولات برای بالابردن عملکرد مناسب، افزایش طول عمر و ایمنی بسیار حائز اهمیت است. ازاین‌رو، شرکت پله توان خدمات پس از فروش انواع بالابر پله (پله پیما) در کرج را بر عهده می‌گیرد تا فرسودگی ناشی از استهلاک و سایر خرابی‌ها به حداقل برسد.

خرید و نصب انواع بالابر پله تولید شده توسط شرکت پله توان در کرج

همان‌طور که گفتیم انواع بالابر پله در کرج نیز مانند سایر شهرهای ایران کاربردهای متنوعی دارد و می‌تواند کمک شایانی در حفظ سلامتی و امنیت افراد خانه، خانواده و ساختمان داشته باشد. انتخاب بهترین مدل باتوجه‌به نیاز و شرایط نصب و نگهداری از انواع پله پیما در کرج، نکاتی‌اند که به آنها اشاره کردیم.

نصب اصولی و اجرای استاندارد نیز برای داشتن اطمینان خاطر از عملکرد و امنیت بالابرهای پله، از جمله نکات مهم است که باید توسط افراد حرفه‌ای و باتجربه انجام شود. ازاین‌رو، نصب هرکدام از انواع بالابر پله در کرج؛ یکی دیگر از خدمات تولیدکننده آن، یعنی شرکت پله توان است.

ما با ارائه تمامی خدمات مرتبط با محصولات تولیدی خود از جمله مشاوره، طراحی، تولید، بررسی شرایط نصب با توجه نیاز کاربر، نصب اصولی، گارانتی و خدمات پس از فروش در کرج؛ در تلاشیم بهترین کیفیت را برای مشتریان ساکن این شهر فراهم کنیم.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.