خرید و نصب بالابر پله (پله پیما) در اصفهان

خرید و نصب بالابر پله (پله پیما) در اصفهان

یکی از بزرگترین مشکلات در زندگی شهری و مدرن امروز، استفاده از پله‌ها برای پیمودن فاصله میان طبقات است. این کار در مواقع خستگی جسمی و یا برای افراد کم توان جسمی و حرکتی، سالمندان و افراد بیمار سخت و طاقت فرسا به نظر می‌رسد. استفاده از بالابر پله در اصفهان راهی برای کاهش مشکلات ساکنین این شهر در این زمینه به شمار می‌رود. در این مقاله شما را با مهمترین نکات خرید و نصب پله‌پیما در اصفهان از جمله قیمت بالابر پله در اصفهان و نکات مرتبط با نگهداری این محصول در شهر اصفهان آشنا می‌کنیم. با ما همراه باشید.

معرفی و لیست قیمت انواع بالابر پله (پله پیما) در اصفهان

برای خرید بالابر پله در اصفهان باید بدانید که این محصول دارای انواع مختلفی است و مشتریان عزیز در شهر اصفهان می‌توانند با توجه به نیاز خود، شرایط و محل نصب، هرکدام از انواع پله‌پیما در اصفهان را سفارش دهند. برای انتخاب درست محصول می‌توانید از مشاوره تلفنی رایگان شرکت پله توان بهره‌مند شوید تا متخصصین ما با بررسی موارد ذکر شده، قبل از خرید شما را راهنمایی کنند. شرکت پله توان علاوه بر مشاوره رایگان پیش از خرید، خدمات پس از فروش را هم به مشتریان عزیز شهر اصفهان ارائه می‌کند و همیشه پاسخ گوی شما خواهد بود.

قیمت صندلی پله رو در اصفهان

صندلی پله رو

صندلی پله رو یک وسیله به شکل صندلی است که با استفاده از یک موتور قوی و چرخ دنده‌های مناسب، صندلی را با سرعت مناسب روی ریل‌های تعبیه شده بین فضای دیوار و پله‌ها حرکت می‌دهد. استفاده از این وسیله برای افراد دارای مفاصل مصنوعی، دیسک کمر، مشکلات زانو، مشکلات حرکتی، سالمندان و سایر افراد کاملا کاربردی است و بسیاری از مشکلات ناشی از ساختمان‌های چند طبقه بدون آسانسور را برطرف می‌کند.

قیمت صندلی پله رو

39 الی 47 میلیون تومان

به منظور تعیین دقیق قیمت صندلی پله رو در اصفهان با کارشناسان ما در تماس باشید.

قیمت بالابر پله چرخشی در اصفهان

پله پیما چرخشی (بالابر پله چرخشی)

از نظر مکانیسم کارایی این مدل صندلی‌های پله رو همانند مدل قبلی است با این تفاوت که در طول مسیر، امکان چرخش صندلی فراهم شده است و هنگام پیچش پله، امکان چرخیدن و ادامه دادن مسیر در راه‌پله های پیچ و خم دار را دارد.
قیمت صندلی بالابر پله چرخشی در اصفهان نیز با توجه به عواملی چون تعداد پله ها، آپشن‌های مورد نظر، شرایط نصب و عومل دیگر تعیین می‌شود.

قیمت بالابر پله چرخشی

151 الی 300 میلیون تومان

به منظور تعیین دقیق قیمت بالابر پله چرخشی در اصفهان با کارشناسان ما در تماس باشید.

قیمت بالابر پله ایستاده در اصفهان

این مدل پله‌پیما دارای یک صفحه فولادی تخت است که می‌توانید به صورت ایستاده از آن استفاده کنید. پله پیما ایستاده فاقد صندلی است اما امکان نصب صندلی مخصوص بر روی آن وجود دارد.

قیمت بالابر پله‌پیما ایستاده

39 الی 47 میلیون تومان

به منظور تعیین دقیق قیمت بالابر پله‌پیما ایستاده در اصفهان با کارشناسان ما در تماس باشید.

قیمت پله‌پیما دو منظوره نشسته و ایستاده در اصفهان

بالابر 2 منظوره نشسته و ایستاده

یکی دیگر از مدل‌های پله پیما در اصفهان، بالابر پله دو منظوره نشسته و ایستاده است. این محصول برای استفاده به دو صورت ایستاده و نشسته طراحی شده تا گروه بیشتری از افراد بتوانند برای جابه‌جایی بین طبقات ساختمان از آن استفاده کنند.

قیمت پله‌پیما دو منظوره ایستاده و نشسته

40 الی 50 میلیون تومان

به منظور تعیین دقیق قیمت پله‌پیما دو منظوره نشسته و ایستاده در اصفهان با کارشناسان ما در تماس باشید.

نکات مهم خرید و نگهداری از انواع بالابر پله و پله‌پیما در شهر اصفهان

از جمله نکات مهم خرید پله‌پیما در اصفهان توجه به نکات نگهداری از انواع پله رو است. از آنجایی که عملکرد استاندارد و مناسب پله‌پیما در اصفهان به شرایط خرید، نصب و نگهداری آن بستگی کامل دارد توصیه می‌کنیم که حتما به این نکات توجه داشته باشید.

  • در انتخاب نوع پله‌پیما متناسب با شرایط ساختمان و کاربرد مورد نظر دقت کرده و انتخاب مناسبی داشته باشید. می‌توانید برای اینکار با کارشناسان ما در تماس باشید.
  • محصول با کیفیت، استاندارد و معتبر خریداری کنید.
  • نصب پله‌پیما توسط نیروی کار ماهر و متخصص انجام شود. شرکت پله توان با نیروی متخصص، نصب انواع پله پیما در اصفهان و سایر شهر های ایران را انجام می‌دهد.
  • سرویس‌های دوره‌ای و منظم برای اطمینان از شرایط سلامت قطعات و لوازم پله‌پیما انجام شود.
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.